הכירו אותי

נעים מאוד - יערה בן-ליש קייזר

קצת על עצמי...

אין לי הגדרה אחת…

"אני ישות תודעתית אין סופית, אשר לומדת, מתפתחת ושואפת להרמוניה מתמדת בין נשמתי לנפשי ולגופי במטרה לחיות חיי רווחה, שפע, אהבה ואושר …"

הייעוד שבחרתי לעצמי הוא לחקור, לגלות ולסייע ליישם מודלים עדכניים בכל תחומי החיים כאלטרנטיבות לקידום חברה אנושית של שפע ואהבה.

חוקרת ועוקבת אחר התפתחות ה"עולם החדש" מזה עשור. אימא לשלושה (ילידת קיבוץ דפנה 😊).

מייסדת ושותפה ב"מרכז הישראלי לרפואה חדשה", העוסק בהפצה, לימוד והקניית ידע של הרפואה החדשה ומהווה חלק מארגון עולמי Global GNM.

מלווה א.נשים בתהליכי התפתחות אישית ותהליכי ריפוי והחלמה , על פי הידע של הרפואה הגרמנית החדשהאימון על פי הפסיכולוגיה הרוחנית, רפואה סינית, תזונה ושילוב כלים נוספים.

מלווה מנהלי קהילות ביישובי מועצה אזורית גליל עליון.

רקע מקצועי נוסף:

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית, שיאצו וטווינה מטעם מכללת "תמורות".

בוגרת בית הספר "מאסטרי – אימון לחיים על פי הפסיכולוגיה הרוחנית" ומרצה מלווה בבית הספר.

בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מטעם אונ' בן גוריון בנגב.

מנכ"לית משותפת בעבר ויועצת בחברת AgileForsure (שנרכשה על ידי חברת אברא טכנולוגיות) – המאמנת צוותים וארגונים להתנהגות גמישה, דינמית, תקשורתית ומעצימה לשיפור תוצאות ברמה האישית והעסקית. שותפה בכתיבת הספר: "הארגון האג'ילי המודרני".

יוזמת ומקימת פורטל "אחדות – oneness" לאיסוף הפאזל הקולקטיבי של האנשים, המיזמים, הארגונים והקהילות של העולם החדש – המחובר לטבע המקור (האתר לא פעיל לעת עתה…אך מוזמנים להתרשם מהרעיונות).

יערה

ב-2017 אובחנתי עם סרטן השד ובחרתי להחלים על ידי טיפול הוליסטי עצמאי וטבעי (ללא התערבות טיפולית מקובלת משום סוג), המבוסס על "הרפואה הגרמנית החדשה" וכלים מהפסיכולוגיה הרוחנית וכיום מלווה א.נשים במסעם האישי להחלמה. באותו אופן טיפלתי ב"מחלת השימוטו" של בלוטת התריס ועוד…כולל טיפול בילדים ובעלי חיים.

הרצאות לצפייה ישירה:

"איך להחלים באופן טבעי, ללא תרופות וטיפולים" – כיצד בנויים ומתפקדים מנגנוני ההחלמה הטבעיים של הגוף? איך בכל גיל אפשר להחלים באופן טבעי?

מבוסס על השילוב בין הידע משנה חיים ומפתיע של הרפואה החדשה + תודעה והתפתחות אישית.

– מרצה גם על "הסרטן כמורה דרך" – סיפור אישי, תובנות לחיים ורפואה מודרנית…

 

אשמח להתלוות אליך ולסייע, בדרך אל עצמך…

WhatsApp RA(CTA)

מוזמנים ליצור איתי קשר