השראה וחיבור כוונות בממלכת האחדות
תמונת פוסט אישה עין שלישית

אנחנו לא חוזי עתידות. אך אנחנו יודעים כי הכוונות, המחשבות, השיח והכתב שלנו יוצרים את המציאות.

לכן, מצאנו לנכון לחשוף פה את הפוסט, אשר נכתב בתגובה לפוסט הזה.

יש לי כל מה שאני אוהבת וצריכה, ואני שמחה לחלוק את חיי ורכושי, לפי בחירתי, עם הקהילה. אף פעם החיים לא היו טובים יותר.

בסיס הקיום נגיש עבורי באופן חופשי, מחסה, מים ומזון בשפע, באופן המחובר ונטמע כחלק מהטבע, בסביבה ירוקה ומטופחת, אותה אני דואגת לשמר יחד עם שאר חברי הקהילה. כולנו מכוונים לכך יחד.

הרבה מהחומר נעלם מן העולם, והמעט שנשאר, משרת את צרכינו ומשדרג את חיינו. אבל אנחנו לא צריכים הרבה…כי הטבע והחיים מרגשים אותנו כשלעצמם, ואנחנו נהנים מהמתרחש סביבנו בכל רגע ורגע…מוקסמים מפלא הבריאה ומהשפע שיש לה להציע לנו.

האנרגיה חופשית ונקייה, מבוססת מנגנוני טסלה אלקטרו-מגנטיים, המחוברים לגלי האתר ותדר שומאן של כדור הארץ (גאיה, אמא אדמה היפה והיקרה שלנו), ואינם מתכלים.


התחבורה חופשית ועובדת כמו רשת כלי רכב אוטונומיים שניתן לעלות עליהם בכל מקום ולהגיע לכל מקום, כמו רשת המחברת את כל הארץ באופן שקט, נקי וללא תאונות דרכים. יש אנשים המחזיקים ברכב פרטי, אבל הרבה פחות מבעבר, פשוט כי אין בזה צורך יותר…בנוסף, אנחנו יכולים לשייט ביקום באמצעות המרכבה האישית שלנו, בעלת מבנה גאומטרי מורכב, המאפשר תנועה בין מימדים, ללא קשר לגוף הפיזי. ואנחנו עושים מסעות מרתקים לבד וביחד מתי שמתחשק לנו.

הליכה, רכיבה על אופניים, בישול, ציור וגידול צמחים, הם הנאה צרופה. האויר נקי, הטבע מרהיב, והנשמה שלנו חוגגת את זה.

יש מאיתנו שאוהבים לטייל בעולם ולגור במקומות שונים לתקופות שונות. אז יצרנו רשת של החלפות בתים וסביבות, שמאפשרת להתחלף בינינו, ולגור במקום אחר. מאחר ואנו באותו ראש, וחיים באופן דומה, ההחלפות הללו מתבצעות ללא עלות, ואנו פשוט ממשיכים לדאוג לסביבה, לטבע ולקהילה באותו האופן כמו שעשינו בבית, פשוט במיקום האחר. זה כיף ומעניין וכך אנו יוצרים קשרי חברות ואהבה בין קהילות, תרבויות ועולמות.

לאף אחד אין עניין בדברים עם אורך חיים קצר. הכל מתוכנן לעמידות, יכולת תיקון ומיחזור. בעיות סביבתיות נראות רחוקות, מכיוון שאנו משתמשים רק באנרגיה נקייה ובשיטות ייצור נקיות. האוויר נקי, המים נקיים ואף אחד לא מעז לגעת באזורים המוגנים של הטבע כי הם מהווים ערך רב לרווחתנו. ביישובים יש לנו שפע של שטחים ירוקים וצמחים ועצים בכל מקום. אני עדיין לא מבינה למה בעבר מילאנו את כל המקומות הפנויים בבטון. אין שינוע מסיבי, אין תעשיות ותאגידי ענק, ואין דלק וצריכה חומרית.

קניות לשם קניות? אני לא ממש זוכרת מה זה…אנחנו מייצרים דברים שימושיים, במידה ולא יכולים להפיק אותם בעצמנו, או לומדים או משיגים מקהילות אחרות.


בינה מלאכותית ורובוטים מסייעים לנו בתהליכי החיים, אבל אנחנו לא שוכחים כי אנחנו, בני האדם, הם מערכת הבינה הטבעית הכי משוכללת שיש, ושום בינה מלאכותית לא יכולה לעלות על יופיינו ותפקודנו. לכן, בינה מלאכותית ורובוטים מסייעים לנו היכן שזה מקל על החיים, אך האחריות, הבחירות וההחלטות הן בידינו בלבד.

קצב החיים איטי ונינוח. יש לנו זמן לאכול טוב, לישון טוב ולבלות עם אנשים אחרים. אין מתח ושחיקה. ואנחנו חיים הרבה יותר שנים בזכות זה.

השפה שלנו השתנתה, והמילים המובילות הן: שיתוף פעולה, ערבות הדדית, אהבה ללא תנאי, חמלה, תמיכה, הקשבה וסבלנות, בכל מצב ולכל ישות.

העולם שלנו בנוי באופן מבוזר, ללא צורך בהנהגה ריכוזית ובוודאי לא פוליטיקה (תזכירו לי מה זה???).

יש לנו מנהיגות משרתת, שתפקידה לשמר את תדר האהבה והנתינה בעולם. ההנהגה הזו אינה שולטת, אינה מקבלת החלטות, אינה אחראית על כלום, אלא מהווה דוגמה אישית ליופי, הרמוניה, אהבה ונתינה, ומסייעת למי שזקוק להגיע לשם…החוק היחידי הקיים הוא “ואהבת לרעך כמוך” מתוך ההבנה כי אנו גוף קולקטיבי אחד.


אין מחלות בעולם! יש תופעות, תסמינים, התרחשויות. והן תמיד לטובתנו ולטובת המשך קיום החיים. כך שתמיד קיים ריפוי. באופן טבעי ואינטואיטיבי. אנחנו בנויים לזה. אם יש תסמינים, אנו מבינים כי יש לנו קונפליקט כלשהו ונעזרים במי שאפשר כדי לשתף ולהתגבר עליו. ולכן, התסמינים נעלמים בעודם קלים, ולא מגיעים למצב של מחלות קשות. אין אצלנו פרנסה מחולי או מצוקה של אחר. כולנו מלווים של כולנו, כולנו מטפלים של כולנו, כולנו תומכים בכולנו בתהליכים הללו.

חינוך – בעולם שלנו, אנחנו קוראים לזה למידה. והלמידה היא חלק מהחיים בכל רגע נתון. היא באה מתוך סקרנות, חדווה, רצון ושמחה. היא מבוזרת ומקומית, ואינה זקוקה לריכוזיות ופורמליות עודפת. הילדים והנוער, וגם אנחנו, יכולים ללמוד בתוך הקהילות ובשיתוף בין קהילות.

כבר מגיל 3 הילדים לומדים על מהות האהבה כבסיס לקיום האנושי ולטבע, על המופלאות של היותנו, וכיצד לעבוד עם השדה הקוואנטי האלקטרו-מגנטי שאנו חולקים. הם לומדים לכבד ולהוקיר את כל היצורים, ולשמור על הטבע והסביבה, כי ממנה אנו ניזונים ונהנים. הם לומדים שעם העוצמה שלנו, באה אחריות גדולה לטיפוח, שמירה והגנה על הסביבה ושאר היצורים.

אם יש מי שהכי אוהב ללמד מתמטיקה, זה מה שיעשה. ויש כאלו בכל מקום, אז כולם יוכלו ללמוד מתמטיקה. ואין צורך להחליט מה יותר חשוב ממה, הכל חשוב או זניח באותה המידה, תלוי בעניין האישי.

משפט וצדק – בעולם שלנו, כל אחד שופט את עצמו ואת מעשיו על פי “ואהבת לרעך כמוך” ומתקדם ומשנה ומתקן בהתאם להתרחשויות בשדה ולתוצאות שהוא יוצר. לכן, אין צורך במערכת משפט ריכוזית, ואף אדם לא שופט אחר. גם אין צורך במסמכים ובירוקרטיות לשם כך. זה בינינו, בפועל, יום-יום.


אנחנו רואים תדרים והילות, לכן – אי אפשר להסתיר שקר או מזימה (רואים את זה בהילה שלך). העין השלישית, בלוטת האיצטרובל שלנו, פעילה וחשה את השדה בכל רגע נתון, וכך אנו יכולים גם לחוש את יקירנו ואת הסובבים, ולסייע במידת הצורך.

בעולם שלנו, ביטחוננו קיים, כי כולם רוצים בטובת כולם, ויעזרו במקרה הצורך. לכן אין מלחמות, אין צורך בצבא ואין מערך בטחוני כפי שהכרנו. הבטחון פשוט קיים עבורנו באופן טבעי!

כלכלה ותעסוקה – לכל אדם יש את הצרכים הבסיסיים לחיים: קורת גג, מזון וקיום צרכים בסיסיים. מי שרוצה מעבר לזה, עובד מתוך עניין ואהבה לדבר, תוך עיסוק בתכנים שהוא אוהב ומעניינים אותו ויש לו המוטיבציה לעסוק בהם ולכן עושה עבודה טובה. תמיד אנו חושבים כיצד הפעילות שלנו תתרום לרווחת הקהילה…איבדנו עניין בכסף, לכן קיום ותעסוקה הם חלק מהחיים ואינם נפרדים! אנחנו פשוט קמים בבוקר, עושים מה שכיף ומעצים אותנו ואת הסביבה, במינון שמתאים לנו ובאיזון עם שאר הדברים.


בעולם שלנו, קהילות ואנשים שעושים דברים דומים, אינם בתחרות. להיפך – אנו שמחים שיש עוד מהטוב הזה בעולם ומעודדים אחד את השני ומשתפים פעולה ככל הניתן.

מחלות אורח החיים, שינויי אקלים, משבר הפליטים, הידרדרות סביבתית, ערים צפופות לחלוטין, זיהום מים, זיהום אוויר, אי שקט חברתי ואבטלה הם נחלת העבר.

בעולם שלנו, אנחנו רשת האינטרנט, אנחנו ה-Air BnB, אנחנו הפייסבוק של עצמנו. קולקטיבית כלל יקומית. הטכנולוגיה הדגימה לנו איך, עד שהבנו שאפשר ליישם זאת בפועל בלהיות הדבר עצמו.

נכתב על ידי: Yaara Kaiser
שמי הנשמתי-תודעתי: בריאה.
אני באה לכאן מן המימד ה-12, מעטפת הבריאה, שומרי תדר האהבה של היקום, לשירותכם בתהליך ההתעלות.
אוהבת אתכם.
שתפו עם חברים:

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך

WhatsApp RA(CTA)

מוזמנים ליצור איתי קשר